fbpx

INTENZIVNÍ POBYTOVÝ LOW CARB KURZ VAŘENÍ A CVIČENÍ

Seznámíte se s netradičními surovinami, které vám otevřou nové možnosti přirozeného stravování a budete mile překvapeni, že i při vyřazení obilí, cukru a škrobu ze stravy se dá pestře a chutně jíst a přitom si zachováte štíhlou linii.
Náš kurz je intenzívní a v pohodové atmosféře malého kolektivu 🙂. Individuální přístup je samozřejmostí.

Těším se na Vás ♥️

Kurz vaření

 Intenzivní hubnoucí kurz low carb vaření a cvičení

Termín: 5. – 7.4. 2024

Místo: Hustopeče

Cena: 4.950 Kč/osoba

Zvu Vás na víkendový kurz vaření keto stravy na základě low carb principů, kde Vám předám své znalosti a kuchařské zkušenosti ze svojí dlouholeté praxe. Provozuji low carb krabičkovou dietu a sama se tak stravuji 6 let. Kurz bude probíhat v malém kolektivu do 16 osob.

Cílem tohoto kurzu Vás chci naučit, jak lze jednoduše přejít na keto vývaženou stravu, aby jste si mohly samy pokrmy připravit a měly jste výsledky v hubnutí a nebo ve zlepšení Vaší kondice. V průběhu vaření spolu zažijeme spousty legrace a budu Vám k dispozici při jakýchkoliv dotazů. Abychom si užili i pohybu, tak jsem pro Vás v sobotu odpoledne připravila i sportovní odpoledne :-).

 

Ubytování je v malebném hotelu Růženy ve vinicích v Hustopečích (ve 2 lůžkových pokojích a ve dvou 3 třílůžkových pokojích), se sociálním zařízením a Tv na každém pokoji). Kurz vaření probíhá v kuchyni v objektu.

Strava zahrnuje plnou penzi včetně pitného režimu.

Cena kurzu: 4.950 Kč
V ceně je zahrnuto: 2x ubytování, 2x plná penze, dezerty, nealko nápoje, kurz vaření a sportovní sobotní odpoledne.Pobyt začíná v pátek večeří a končí v neděli obědem.

První den v pátek: ubytování od 14 hodiny.

V 17 hodin začínáme kurzem vaření, kde si společně připravíme keto a low carb pečivo a další dobroty, které pak společně povečeříme. Během společného vaření Vám povím základy low carb stravování. Připijeme si společně pohárkem suchého vína od místních vinařů.

Druhý den: Sobota: Snídaně 8-9 hod.

Kurz vaření:10-12 hod. Budeme pokračovat kurzem vaření, kde Vás naučím přípravu keto pokrmů (masové pokrmy i vegetariánské placičky s různými tipy chutných zeleninových příloh).

Odpoledne cca 15 hod. společná sportovní aktivita – dle počasí a skupinky 🙂 možnost cyklo-výletu po cyklotrase a vinicích se zapůjčením kol v ceně, nebo kondičního cvičení nebo společného treku.

Sobota večer: společná 3 chodová low carb večeře

Neděle: 8-9 hod. snídaně

10-12 hod.kurz vaření, kde Vás naučím přípravu dalších chutných keto pokrmů ( např.low carb pizza, keto těstoviny a další dobroty, které spolu poobědváme).

Záloha: Po rezervaci budete vyzváni k zaplacení zálohy 2.000 Kč za účastníka kurzu. Doplatek uhradíte v hotovosti při příjez5du.

Storno podmínky: Pokud dojde ke stornování pobytu z Vaší strany 8 a více dní před začátkem akce, vrátíme Vám přijatou platbu ve 100 % výši. Pokud stornujete pobyt 0-7 dní před začátkem akce, tak předem přijatá platba propadá ve prospěch pořadatele a tím zaniká nárok na její vrácení. 

Těším se na Vás 😉

Monika

Cena kurzu je 4950,- Kč/os.

Seznámíte se s netradičními surovinami, které vám otevřou nové možnosti přirozeného stravování a budete mile překvapeni, že i při vyřazení obilí, cukru a škrobu ze stravy se dá pestře a chutně jíst a přitom si zachováte štíhlou linii.

S sebou: 

  • Pohodlné oblečení, které si můžete umazat
  • Přezutí
  • Dobrou náladu
  • Zástěru, pokud chcete 🙂

Co se za celý víkend naučíme: 

  • Upéct low car pečivo (bulky nebo chléb) z mandlové, lněné a dýňové mouky, slunečnicová, dýňová, sezamová, konopná a chia semínka
  • Low carb pizza s čerstvými rajčaty, sýrem a šunkou
  • Low carb nudle ( i zeleninové) s omáčkou čerstvých rajčat a mletého masa
    • Low carb masové pokrmy, teplé zeleninové pokrmy, vegetariánské placičky a další dobroty.

Kurz lze věnovat komukoliv formou dárkového poukazu.

Budu se na Vás těšit.

Monika

Pro více informací nás kontaktujte.