fbpx

Nabízíme kulinářské a zážitkové kurzy low carb vaření.

ě bez cukru a bez 

Hledáte kurzy low carb vaření i pečení pro své zaměstnance?

Pro firmy pořádáme teambuildingové akce, kreativní a zábavné formy, prezentace, setkání s obchodními partnery. Společné vaření Vás sblíží a vytvoří základ k dalším společným tématům. Zažijete nezapomenutelný kulinářský zážitek ve zdravém životním stylu. Kde se dobře jí, tam se i dobře baví.

Seznámíte se s netradičními surovinami, které vám otevřou nové možnosti přirozeného stravování a budete mile překvapeni, že i při vyřazení obilí, cukru a škrobu ze stravy se dá pestře a chutně jíst.

Vyberete si menu dle naší nabídky, nebo nám jednoduše sdělíte vaše přání i potřeby, rozpočet a společně vymyslíme nejlepší možné řešení právě pro vaší akci.

Během akce bude každý připravovat pokrm dle instrukcí, profesionální kuchařky, která se dlouhodobě zabývá připravováním pokrmů jak české, tak i mezinárodní kuchyně. Pokrmy jsou zdravé, ale hlavně i velice chutné. Provede Vás zábavnou formou při přípravě všech pokrmů.V uvolněné atmosféře bude moci každý zapojit svou představivost a kreativitu.

A následně si své vytvořené výtvory ochutnáte a sníte.

Samozřejmostí jsou nealkoholické nápoje a sklenka dobrého vína.

Jako bonus pak dostanete recepty všech vařených jídel v elektronické podobě, bloky a tužky tedy můžete nechat v kanceláři.

Není třeba se děsit ani špinavého nádobí a nepořádku, o vše se postará náš personál.

Naše prostory jsou ideální cca pro 15 osob, minimální účast je 8 osob. Zrušení účastníků na poslední chvíli (den před akcí) nebo nepřítomnost bude plně zpoplatněna.

Dále Vám můžeme nabídnout i vícedenní akci s možností moderního ubytování. Možnost ochutnávky vína v místním vinném sklepě i možnost sportovního vyžití (cyklistika, turistika, tenis..).

Pro více informací vyplňte formulář níže nebo nás kontaktujte

    Kontaktní údaje
    Info k akci