Všechna jídla připravujeme z čerstvých základních a sezónních potravin v nejvyšší možné kvalitě. Při přípravě jídel používáme kvalitní oleje, převážně ghí, kokosový, olivový, sezamový, dýňový olej a další kvalitní oleje. Všechna jídla i vegetariánská neobsahují cukr, lepek a průmyslově zpracované potraviny, které nejsou pro naše zdraví příznivé. Pokrmy jsou šokově zachlazené a převážené v termoizolačních boxech.


Obdržíte od nás

Snídani, oběd a večeři
připravovanou dle receptur
LOW CARB

Cena

Snídaně, oběd a večeře
Vás vyjde na
360,- Kč


Termíny dodávek

  • Neděle: – dodáme nebo vyzvednete od 16:00 do 18:00 hod. dvě sady jídel na PO a ÚT
  • Úterý : –dodáme nebo vyzvednete od 16:00 do 18:00 hod.dvě sady jídel na ST a ČT
  • Čtvrtek : – dodáme nebo vyzvednete od 16:00 do 18:00 jednu sadu jídel na PÁ

Způsob distribuce

Osobní převzetí u nás nebo Vám krabičky zavezeme domů případně do zaměstnání. V rámci urychlení rozvozu Vás požádáme o převzetí na “ulici”. Rozvoz je za paušálních 50 Kč. Cena za rozvoz se počítá za jedno odběrné místo/den, to znamená, že pokud si na jedno místo objedná více zákazníků, či kolegů ze zaměstnání cena zůstává jen 50,- Kč.

Krabičky zavážíme do:

Uherského Hradiště a okolí, Uherský Brod a okolí, Veselí nad Moravou a okolí, Uherský Ostroh, Velká nad Veličkou, Bzenec, Kyjov, Otrokovice, Zlín a Kroměříž.

Způsob servírování

Všechna jídla servírujeme v jednorázových plastových, recyklovatelných krabičkách s krátkou dobou rozkladu.

Způsob objednávek a plateb

Jídlo je možné objednávat zde na webu v kolonce objednávky vždy nejpozději do do pátku 20 hod na následující týden. Ve výjimečných případech prostřednictvím emailu nebo telefonu.

Platbu je možné provádět hotově v pondělí při dodávce prvních jídel (platí se vždy celé období). Převodem na číslo účtu: 218872151/0600 vždy do pátku předem pro nadcházející týden.